This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kroniki Kielna - Kielno

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kroniki Kielna

    W  dziale tym pojawiać się bedą kroniki, które powstały w Kielnie i które o Kielnie traktują. Dzisiaj 1 z 3 księga kroniki OSP w Kielnie, redagowana od 1986 r. przez Panią Wandę Chmarę. Zwrócić należy szczególną uwagę na fakt, że w 2012 r. kronika ta zajęła III miejsce na Konkursie Kronik OSP woj. pomorskiego.
   W najbliższym czasie pojawią się kolejne księgi. Oprócz kroniki OSP pojawią się również: Kronika Kościelna, Kronika zespołu Kaszubia, a być może i także Kronika Szkolna.


Kronika OSP w Kielnie, księga 1              Kronikarz: Wanda Chmara

Kronika OSP w Kielnie, księga 2     
cześć 1
część 2
cześć 3


Kronika Szkoły

   Najstarsza Kronika Szkolna. Założona w 1945 r. przez Piotra Szulca, wieloletniego Dyrektora Szkoły w Kielnie.
   W tym miejscu ponownie muszę wskazać na osobą Pani Wandy Chmary, która pomogła mi w pozyskaniu kroniki, co dało możliwość przedstawienia jej w formie elektronicznej. Zresztą od 1970 r. kronika ta była przez Panią Wandę redagowana.


Kronika Szkoły w Kielnie
Księga 1

część 1
cześć 2

Księga 2
Księga 3
Księga 4

Księga Pamiątkowa Szkoły Podstawowej w Kielnie

Kronika zespółu "Kaszubia"
część 1
część 2 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego